Вплив стресу на втрату волосся

Той, хто страждає від випадіння волосся, часто мучиться через цю проблему. Для жінок особливо важливу роль відіграє здорове та гарне волосся, бо його бездоганний стан допомагає жінці почувати себе привабливою і бути успішною. Розкішне волосся – це вираз індивідуалізму, символ здоров’я та жіночності. Гарне волосся впливає не тільки на нашу самооцінку, але і на відношення до нас оточуючих. Тобто наше волосся є частиною нашої особистості.

Таким чином, випадіння волосся – це більше, ніж навіть проблеми із зором, оскільки багато жінок відчувають при цьому емоційне страждання.

Зміни зазвичай починаються з наступного: жінки відчувають себе невпевнено і намагаються приховати випадіння волосся. Вони уникають ситуацій, в яких їхнє тонке волосся можуть помітити оточуючі, наприклад, на ескалаторах або в басейнах. З цієї ж причини жінки також часто змінюють свій стиль одягу та зачіску.

Щоб краще зрозуміти вплив і відчуття жінок від випадіння волосся, ми зробили опитування, в якому прийняли участь 1140 жінок*. Який вплив чинить випадіння волосся на Ваше повсякденне життя? На Вашу впевненість у собі і Вашу емоційну стабільність? Відповіді показують, що випадіння волосся є серйозною проблемою для опитаних.

Дійте!

У наш час ніхто більше не повинен страждати від випадіння волосся. Цю проблему можна успішно лікувати. Пантогар допоможе ефективно зупинити випадіння волосся, а також надати активну протидію порушенням циклу росту волосся.

Пам’ятайте, що Ви повинні підійти до цієї теми відкрито і не ховатися. Поговоріть з друзями про Ваші проблеми та страхи. Можливо буде корисним спілкування з іншими жінками, які страждають від випадіння волосся. Ви побачите, що разом з іншими людьми легше справлятися з проблемою, а також допомагати та підтримувати один одного в боротьбі з випадінням волосся.